Ви маєте можливість стати опікуном однієї з наших тварин та підтримати нас в процесі збереження рідкісних тварин в Карпатах.

Ми пропонуємо наступні види опікунства:

Часткове опікунство: за будь-який євро/рік Ви підтримаєте свою підопічну тварину (разом з іншим опікуном)

 

Повне опікунство: за 500 євро/рік Ви отримаєте свою особисту підопічну тварину

 

Опікун отримує:

  • Підтвердження Вашого опікунства
  • Кожні півроку – детальну інформацію про свою підопічну тварину та   проведену нами роботу
  • Довідку про надання пожертви

 

Маленький бюджет – великий ефект

Ви можете підтримати  нас в роботі над збереженням біологічного різноманіття, сплативши членський внесок від 25 євро на рік. 

Банк:

Michel Jacobi

GLS Bank

IBAN:DE10 4306 0967 7904 1568 00

BIC:GENODEM1GLS

jacobi.michel@googlemail.com

Наші тварини

Наші колишній тварини

Бура

В хліві вона стоїть позаду всіх, однак незважаючи на це вона є лідером в рейтингу найулюбленіших буйволів в Салдобоші. Її звати Бура.  З 2010 року вона збагачує стадо буйволів у Стеблівці. Крім того, вона допомагає волонтерам навчитися доїти буйвола – не всі тварини її сімейства так терпляче дозволяють це робити, як вона. Спокійно, не рухаючись пережовує Бура свої харчі в той час, коли її вим’я являється реквізитом під час тренінгу на тему «Як подоїти буйвола». Так дружелюбно вона ставиться не лише до нас, двоногих, а й до своїх колег-тварин. Зараз вона є гордою мамою двох телят, які дуже рідко відходять від неї. 

Гелла

Гелла, якій нещодавно виповнився лише рік, є дочкою нашої надійної товаришки – кобилиці  Гроуні. Від своєї мами вона успадкувала найкращі риси: спокійний норов, розум та допитливість, її надзвичайно цікавить те, що відбувається навколо. Від свого батька їй дісталися довгі ноги, що дозволили їй стати найшвидшою кобилою із всього стада. Вона полюбляє затриматися трохи позаду всіх інших коней, щоб потім перейти на дикий галоп і стрімголов мчатися швидше за всіх.
Хоча Геллі вже виповнився один рік, вона дотепер має надзвичайно близькі стосунки із своєю матір’ю, і коли остання працює весь день, то Гелла не заспокоїться, допоки не знайде її і під час таких пошуків ніщо не може її зупинити. Однак з того часу, як декілька тижнів назад народився її маленький братик і Гроуні не в змозі присвячувати дорослішій дочці так багато часу, як раніше, Гелла потоваришувала із своїм однолітком – кобилою Вільмою. Товаришки проводять більшість часу разом, доглядають шерсті одна одній, обгризаючи її.